top of page

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše údaje byly úspěšně odeslány.

DOBREPLOCHY.CZ

AZURO s.r.o.
Žlutická 9, Plzeň 323 00

Tel: +420 377 523 358

Mob: 603 886 106

Mob: 603 507 569

info@dobreplochy.cz

www.dobreplochy.cz

www.azuro.cz

JAK POSTUPOVAT, KDYŽ SI CHCETE PRONAJMOU REKLAMNÍ PLOCHU?

VYBERTE PLOCHU Z NABÍDKY

Vyberte si plochu, která je pro Vás zajímavá. V nabídce jsou volné plochy, které jsou k okamžitému pronájmu. Standardně vždy od 1. dne v následujícího měsíce. V druhé nabídce jsou plochy, které jsou právě využívané jiným klietem.

 

 

ODEŠLETE POPTÁVKU

​Pomocí tabulky na této stránce nebo přímo emailem odešlete poptávku o kterou plochu z nabídky máte zájem, případně odešlete seznam více ploch. Do poptávky uvěďte i délku pronájmu nejlépe v měsících, po kterou by jste plochu chtěli využívat. Od nás na základě této poptávky obdržíte nabídku s cenovou kalkulací, kterou právě nejvíce ovlivní počet plocha délka pronájmu na celou kampaň.

 

 

NABÍDKA

Nabídka a cenová kalkulace Vám bude odeslána na Váš email. Vše ostatní lze řešit osobně. Před realizací musí obě strany podepsat smlouvu o pronájmu nebo závaznou objednávku. Od zadavatele je nutné obržet podklady pro grafikcý návrh nebo tisková data.  

 

 

REALIZACE

Od objednání a podpisu smlouvy můžete nechat všechno na nás. O nic se nemusíte starat. Vytvoříme grafický návrh. Všechny plochy v nabídce máme přesně zmapované a zvládneme Vám připravit grafický návrh, vizualizaci a následnou výrobu dle přesných rozměrů do připravených rámů. Montáž pomocí zdvihací techniky či horolezců je samozřřejěmostí. 

 

 

SPOLUPRÁCE

Každá pronajatá plocha má datum ukončení, na který Vás předem upozorníme, aby byl dostatek času na naplánování další spolupráce. Každý nájemce má totiž právo si pronájem plochy prodloužit min však 30 dní před ukončením stávajícího pronájmu.

 

 

PLATBY

Pronájem se hradí bezhotovostně a na základě smlouvy nebo faktury. Platby jsou z pravidla nastaveny kvartálněm, půlročně nebo ročně a platí se vždy k 20. dni předchozího měsíce. 

 

bottom of page